woensdag, 28 juli 2010 23:00

Uitslag 5 KM TSS 29-6-2010

Nr Naam Tijd Wedstrijd Punte
  Michel de Maat 0:24:23 strand 1
  Paul de Koning 0:26:20 strand 2
  Fred Louter 0:26:56 strand 3
  Arthur Davidse 0:27:52 strand 4
  Wout Verkade 0:28:52 strand 5
  Tim Plieger 0:28:57 strand 6
  Frans Plieger 0:28:57 strand 7
  Edwin van Kersbergen 0:29:36 strand 8
  Roel van Leeuwen 0:30:12 strand 9
  Roel Nooteboom 0:30:36 strand 10
  Angeli de Koning 0:30:37 strand 11
  Leo Fransen 0:30:58 strand 12
  Marco Tuitel 0:31:56 strand 13
  Jan-Henk de Vast 0:32:10 strand 14
  Jaap van der Akker 0:32:11 strand 15
  Hans Barendse 0:32:45 strand 16
  Kees Langelaan 0:33:50 strand 17
  Ineke Halve 0:34:50 strand 18
  Peter Spoelstra 0:36:37 strand 19
  Petra Eijgenraam 0:37:20 strand 20
  Wenno Wagenaar 0:38:07 strand 21
  Paul van der Vaart 0:39:30 strand 22
  Tineke den Oudsten 0:40:12 strand 23
  Petra Kerkhof 0:40:51 strand 24
  Ron Veldhoen 0:42:58 strand 25
  Wilma Buitelaar 0:45:50 strand 26
vrijdag, 30 april 2010 21:26

Oaseloop 10km

Pos nummer naam   plaats vereniging tijd  
1 20 Ron v.d. Berg Maassluis AVW 34.55
2 10 Maarten de Jong s-Gravenzande Olympus 35.32
3 85 Gerard de Lange Maassluis AVW 36.05
4 98 Jelle Zwinkels Honselersdijk Olympus 36.23
5 86 Marc Meeder Schiedam AVW 36.27
6 34 Marcel v.d. Water Maassluis AVW 38.05
7 77 Marco Poot Maassluis AVW 38.38
8 116 Erik Lagraauw Maassluis 38.56
9 56 Marieke Boekestijn Maassluis AVW 39.55 1e dame
10 92 Henk Vollebregt Rijswijk Olympus 40.34
11 118 Dennis v.d. Worp Maasland TVR 41.06
12 46 Frans v.d. Hoek Maassluis AVW 41.19
13 2 Edwin v.d. Knaap Maassluis AVW 41.49
14 117 Jolanda Nell Maasland TVR 41.53 2e dame
15 148 Kasper v.d. Berg Naaldwijk HV Rust Wat 41.54
16 125 Leo Boekestijn De Lier Lierse Road Runners 42.22
17 149 R. Visser Maasdijk HV Rust Wat 42.55
18 67 Wernher v.d. Hoek Maassluis AVW 43.46
19 49 M. de Brabander Honselersdijk 43.47
20 62 Ronald Hoogenboom Naaldwijk Olympus 43.59
21 159 Dick Valk De Lier 44.04
22 134 Hilair Zwinkels Wateringen Olympus 44.18
23 114 Martin Buitelaar Naaldwijk Olympus 44.35
24 111 Jelle Heins Hoek van Holland Olympus 44.46
25 51 Rob v.d. Hoeven Maasland 44.51
26 152 R. Rasens Maasland 45.08
27 40 Artie Vliegenthart Maassluis AVW 45.20
28 22 Ton de Vetten Waalwijk 45.26
29 64 Patrick van Koppen Maasdijk Olympus 45.28
30 63 José Stolze De Lier Olympus 45.34 3e dame
31 4 Jaco Sprong Maassluis AVW 45.37
32 3 Philip van Dongen Maasland Thof 45.40
33 146 Bas van Loenen Maasland HV Rust Wat 45.44
34 145 Lucien van Uffelen Rotterdam 45.55
35 33 Matti Paping Maassluis Thof 45.58
36 139 Frank v.d. Berg s-Gravenzande 45.58
37 107 Ben van der Eijk Schipluiden De Hardloper 46.13
38 97 Wijnbegen Maassluis 46.14
39 1 Marco Tuitel Maasland Thof 46.23
40 143 Just de Wit Maasland 46.24
41 83 Jessica Philippa Rijswijk Olympus  46.28
42 13 Jan Henk de Vast Maasland Thof 46.29
43 156 Edwin van der Wick Honselersdijk Olympus 46.43
44 11 Jaap v.d. Akker Maasland Thof 47.10
45 9 Hans van Veen Maasland Thof 47.22
46 121 Joke Immerzeel Naaldwijk Olympus 47.27
47 55 René Steen Maasland 47.29
48 102 Peet Jansen Maasland 47.30
49 138 Jaap van Berkel Maassluis AVW 47.38
50 88 Sebastiaan Philippa Monster 47.42
51 94 Peter van Dijk Maasdijk Olympus 47.58
52 47 Hans Valstar Naaldwijk Olympus 47.59
53 36 Anjo van Randwijk Vlaardingen AV Fortuna 48.08
54 136 Ruud Schrijver Schipluiden De Hardloper 48.16
55 160 Rensink Maassluis 48.20
56 130 Ed Gram Honselersdijk Olympus 48.26
57 110 Jan Wierenga Den Haag Veteranen Nederland 48.42
58 44 Marc Steigenga Maasland 48.45
59 61 George Steentjes Maasdijk Olympus 48.50
60 120 Gerbrand Quak Maasland HV Rust Wat 48.50
61 157 Gert v.d. Schee De Lier Olympus 48.51
62 82 Louwrens Parre Maassluis AVW 48.57
63 108 Siemen van der Eijk Den Hoorn 49.03
64 135 Peter Spoelstra Maassluis Thof 49.07
65 141 Wim Hanemaaijer De Lier Olympus 49.13
66 105 Maarten v.d. Eijk Den Hoorn De Hardloper 49.34
67 87 Richard Poot s-Gravenzande 49.35
68 128 Paul Korstanje Maassluis AVW 50.00
69 153 Ad van Marrewijk Maasland Thof 50.24
70 154 Mark de Kok Maasland Thof 50.37
71 45 Jan van Kleef Maasland 50.45
72 84 Anneke Solleveld De Lier 51.18
73 32 Gilbert Post Maassluis AVW 51.22
74 129 Gerard v.d. Ende s-Gravenzande 51.27
75 42 André van Geest Maasland 51.46
76 91 Aad van Zeijl Naaldwijk 51.50
77 147 Arjen Robbemond Maasdijk 52.08
78 65 Wenno Wagenaar Maassluis Thof 52.13
79 122 Ton Middendorp De Lier Olympus 52.23
80 78 Jacob v.d. Spek Schipluiden De Hardloper 52.32
81 155 Alex Brúckner De Lier Olympus 52.33
82 76 Marianne de Grauw Maassluis AVW 53.39
83 69 Eite Slootheer Maassluis AVW 53.40
84 113 Petra Kerkhof Maasland Thof 53.51
85 35 Maarten v.d. Drift Maasland 54.06
86 80 Cok Zwijnenburg Maassluis AVW 54.28
87 126 Anneke Doelman Maassluis 54.37
88 39 A. van Rijn Maassluis AVW 55.02
89 54 Han Bourquin Maassluis AVW 55.02
90 43 Simon Pleijsier Maassluis AVW 55.07
91 106 Lennard Rodenburg Den Hoorn 55.20
92 144 J. de Bloois Maasland 55.34
93 68 Jolande Slootheer Maassluis AVW 55.48
94 93 Joop Westhoff Vlaardingen AVW 55.48
95 71 Piet Zonneveld Kwintsheul Olympus 55.57
96 72 Astrid Suijker Honselersdijk Olympus 55.57
97 6 A. Molendijk Maassluis AVW 56.04
98 27 P.M. Quak Maasland 56.39
99 30 R. Babijn Maasland 56.39
100 112 Patrick Kohler Maasland 58.48
101 75 Roxanne Klapwijk Rozenburg 59.04
102 142 E. v.d. Berg s-Gravenzande Haag Atletiek 59.06
103 23 Simon Poot Maasland 59.07
104 100 Janneke van Leeuwen Maasland Thof 59.50
105 21 Gerard Rolff s-Gravenzande AV Fortuna 1:00.41
106 26 J. v. Holstein Rotterdam Trimmer 1:01.38
107 48 Nina v.d. Knaap Delft 1:01.52
108 96 Ellen Wijnbergen Maassluis 1:03.36
109 5 Arie Uiterdijk Maassluis AVW 1:03.54
110 24 Gerard Vrolijk Hoek van Holland 1:04.33
111 31 Barry Dekkers Maassluis geen reg.
vrijdag, 30 april 2010 21:24

Oaseloop 6km

Pos nummer naam plaats vereniging tijd  
1 81 Michael Groenewegen Maassluis Loopteam Velocitas 20.44
2 19 Henri Havinga Delft AV40 20.57
3 133 Wijnand Fransen Maassluis 23.53
4 115 Marlo Moedig Maasland Thof 23.56
5 119 Ingrid le Comte Naaldwijk Olympus 24.03 1e dame
6 18 Theo van Vliet Maasland Thof 24.41
7 16 Max van Viersen Maasland ODO 25.00
8 53 Ronald v.d. Hoeven Maassluis ODO 25.09
9 50 Mark Brandenburg Maassluis ODO 25.54
10 79 Rick Zwaard Maasland MVV '27 26.47
11 38 Loek van Zevenbergen Maassluis AV Fortuna 26.55
12 66 Arie Vreugdenhil Maasland Thof 27.11
13 41 P. Westhoff s-Gravenzande Santini Runners 27.26
14 7 Twan Lansbergen Maasland MVV '27 27.33
15 17 Martijn Moerman Maasland ODO 27.53
16 90 Kris van Aalst Maassluis 27.57
17 150 Frank van Marrewijk Maasland MVV '27 28.02
18 151 Thijs van Gelderen Maasland MVV '27 28.02
19 28 Arne van Aalst Maasland 28.10
20 89 Paul Both Maassluis 28.23
21 95 E.J. Poot Maasland 28.32
22 15 Lotte Dingjan Maasland ODO 28.38 2e dame
23 104 Frank Boendermolen Egmond Binnen 28.59
24 12 Thijs de Vast Maasland MVV '27 29.00
25 140 Wim van Baalen Maassluis 29.15
26 14 Sammy van Uffelen Maasland ODO 29.57 3e dame
27 123 Kees Brugman Maassluis Green Eagles 30.28
28 99 Piet Koornneef Maasland 30.32
29 137 Paula Bentvelzen De Lier Lierse Road Runners 30.58
30 29 Kees van Aalst Maasland 31.13
31 57 Britt Jager Maassluis 31.14
32 70 Suzanne van Balen Maasland Thof 31.15
33 103 Brenda Langelaan Maasland 31.19
34 109 Arie Boers s-Gravenzande 31.25
35 74 Ivo Kerklaan Honselersdijk 31.32
36 52 Ben van Mil Maasland 32.39
37 8 Jill Davidse Maasland MVV '27 32.45
38 131 Marijke Arkesteijn Maasland MVV '27 32.45
39 132 Puck de Koning Maasland MVV '27 32.45
40 25 Jan v.d. Vaart Maasland 33.00
41 158 Emma de Koning Maasland 33.22
42 73 Danny Suijker Honselersdijk 33.23
43 127 Marianne van Uffelen Maassluis 35.49
44 58 Marinke de Koning Maasland 37.00
45 59 Sabine v.d. Ende Maasland 37.00
46 60 Anja v.d. Ende Maasland Thof 37.00
47 124 Jeannette v.d. Lugt De Lier Lierse Road Runners 37.36
48 101 Paula Schouten Vlaardingen AVW 37.57
49 37 Coby Nell Maasland 41.56
dinsdag, 06 oktober 2009 00:00

TSS 1km 6okt.

Nr  Voornaam TV Naam eindtijd punten
238 Fred   Louter 03:10 875
296 Rob  van  Noordt 03:18 867
225 Paul  de Koning 03:22 863
254 John van Marrewijk 03:26 859
227 Arjan   Plomp 03:28 857
253 Arie van den Akker 03:32 853
244 Matthieu van der Lee 03:33 852
278 Theo van  Vliet 03:37 848
218 Wout   Verkade 03:46 839
283 Marco   Tuitel 03:47 838
255 Jaap van den Akker 03:50 835
302 Dennis van der Worp 03:50 835
216 Bart   Makkinga 03:58 827
232 Pieter   Spuij 04:00 825
274 Johan van der Spek 04:00 825
249 Adrie    Kalkman 04:02 823
228 Jan-Henk de Vast 04:10 815
270 Sandra van Dongen 04:12 813
304 Wenno   Wagenaar 04:12 813
303 Jolanda   Nell 04:13 812
292 Peter   Spoelstra 04:15 810
300 Chris van Waes 04:16 809
241 Cindy de Haas 04:17 808
295 Ineke   Halve-Elbers 04:17 808
230 Jan   Vermeer 04:29 796
231 Trees   Groenewegen 04:29 796
246 Petra   Sluijter 04:33 792
339 Coline van der Sar 04:50 775
250 Sanne   Verkade 04:53 772
260 Liane de  Koning 04:53 772
235 Wilma   Buitelaar 04:58 767
287 Kamal   Andalous 04:58 767
291 Margreet   Poot 05:10 755
289 Simone   Nell 05:15 750
267 Frans de Bruijn 05:22 743
301 Barbara   Riksen 06:05 700
341 Ingrid van Hoeven 06:33 672
zaterdag, 11 juli 2009 00:00

Thof Triathlon 2009

plaats Nr Naam/ team Teamleden Eindtijd  
1 319 Ron van den Berg   1:06:45 1e heer
2 381 De Koene Leeuwen Roel van Leeuwen 1:09:50 1e team
      Mark van Leeuwen  
      Ben van Leeuwen  
3 312 John van Marrewijk   1:09:56 2e heer
4 388 Ex Maassluis Hans van Veen 1:10:20 2e team
      Peter Fortuin  
      Hans van Veen  
5 322 Arie Vreugdenhil   1:10:48 3e heer
6 389 Trio Moedige Kalkhaas Marlo Moedig 1:11:05 3e team
      Henk Kalkman  
      Cindy de Haas  
7 305 Paul de Koning   1:12:08
8 385 Supertrio Robert van der Meer 1:13:00
      Hendrik-Jan van Vliet  
      Margreet Denkers  
9 391 Endies Challenge Anja van der Ende 1:13:05
      Arie van der Ende  
      Robin van der Ende  
10 332 Andre Hoogendam   1:13:18
11 394   Kees Langelaan 1:13:20
      Kees Langelaan  
      Michael Groenewegen  
12 324 Rob van Noordt   1:13:25
13 308 Peter Spoelstra   1:13:30
14 331 Wim van Weele   1:14:00
15 301 Freek Wierda   1:14:12
16 380 Van Ronald moeten we winnen Mark de Kok 1:14:30
      Nancy de Kok  
      Ronald van Mil  
17 318 Arthur Davidse   1:14:36
18 384 ….. Moet nog besproken worden! Dinie van Berkel 1:14:47
      Jan-Willem Doelman  
      Dinie van Berkel  
19 311 Arie Kleijwegt   1:15:00
20 386 De drie Musketiers Helma Vermeer 1:15:36
      Edward Lansbergen  
      Gert-Jan Vermeer  
21 336 Christian Hussaarts   1:16:50
22 327 Andre Pellikaan   1:17:01
23 390 Met zn drieen Ron Veldhoen 1:17:25
      Ian Veldhoen  
      Ellen Veldhoen  
24 302 Adrie Kalkman   1:17:57 1e vrouw
25 317 Ineke Halve   1:18:33 2e  vrouw
26 382 Team Whiskey Petra van der Pas 1:18:35
      Wisse Hoogendoorn  
      Ronald Storm  
27 310 Tamara Kleijwegt   1:18:38 3e vrouw
28 314 Matti Paping   1:18:39
29 393   Bart Makkinga 1:18:40
      Bart Makkinga  
      Irene de Bloois  
30 321 Angeli de Koning   1:19:50
31 309 Simone Nell   1:20:21
32 383 Dechoduo Arlet Dechering 1:20:47
      Joost Dechering  
      Arlet Dechering  
33 304 Hans Vermeer   1:21:16
34 323 Wout Verkade   1:21:35
35 387 Team zonder Naam Frans Louter 1:21:57
      Fred Louter  
      Salvatore Dessi  
36 328 Anja Boks   1:22:58
37 330 Frans Plieger   1:23:30
38 325 Jolanda Ammerlaan   1:23:46
39 335 Leo Kleijwegt   1:24:04
40 300 Petra Sluijter   1:25:02
41 320 Johan Verzijden   1:25:37
42 326 Leo Fransen   1:26:08
43 313 Marja Dukker   1:26:16
44 392 Superduo Ron Denkers 1:26:20
      Ron Denkers  
      Wilma Buitelaar  
45 316 Theo van Vliet   1:27:55
46 303 Fred Vermeer   1:29:40
47 307 Monique Spoelstra   1:33:05
48 306 Mike Aurik   1:35:44
donderdag, 25 juni 2009 00:00

TSS 1km 25 juni

  Voornaam TV Naam eindtijd punten
225 Paul  de Koning 03:04 881
238 Fred   Louter 03:16 869
254 John van Marrewijk 03:18 867
244 Matthieu van der Lee 03:22 863
236 Salvatore   Dessi 03:25 860
263 Ridwan   Alblas 03:27 858
243 Angeli   Koning 03:28 857
220 Jan Willem   Doelman 03:33 852
219 Hans    Vermeer 03:34 851
224 Robert van der Meer 03:35 850
218 Wout   Verkade 03:36 849
245 Roel van Leeuwen 03:37 848
233 Philip van Dongen 03:39 846
232 Pieter   Spuij 03:40 845
278 Theo van  Vliet 03:41 844
226 Ron   Veldhoen 03:48 837
283 Marco   Tuitel 03:50 835
288 Arie    Vreugdenhil 03:53 832
222 Linda   Lansbergen 03:58 827
249 Adrie    Kalkman 03:58 827
  Frans   Louter 03:58 827
241 Cindy de Haas 04:12 813
289 Simone   Nell 04:13 812
277 Leo    Kleijwegt 04:15 810
250 Sanne   Verkade 04:25 800
286 Petra   Kerkhof 04:29 796
223 Ellen   Veldhoen-Zeegers 04:35 790
  Nancy  de Kok 04:40 785
256 Stella   Dekker 04:41 784
284 Carline   Verkade 04:41 784
  Nancy    Fa 04:41 784
287 Kamal   Andalous 04:46 779
235 Wilma   Buitelaar 04:50 775
291 Margreet   Poot 04:50 775
239 Arlet   Dechering-Odijk 04:51 774
221 Helma   Vermeer 04:53 772
285 Corinne de Bruijn 04:53 772
269 Daisy   Ton 04:56 769
264 Paula van der Vaart 04:59 766
290 Marijke   Emmerig 05:00 765
248 Frans   Plieger 05:01 764
261 Therry   Hanemaayer 05:11 754
267 Frans de Bruijn 05:35 730
woensdag, 03 juni 2009 21:06

TSS 3 km 2 juni

NR Voornaam TV Naam Eindtijd 3 km 2 juni punten
225 Paul  de Koning 10:40 867
258 Ronald van Mil 11:06 858
265 Edwin van  Kersbergen 11:36 848
238 Fred   Louter 11:38 848
227 Arjan   Plomp 11:49 844
274 Johan van der Spek 11:58 841
275 Arthur   Davidse 12:08 838
243 Angeli   Koning 12:11 837
244 Matthieu van der Lee 12:28 831
218 Wout   Verkade 12:34 829
219 Hans    Vermeer 12:39 827
216 Bart   Makkinga 12:40 827
263 Ridwan   Alblas 12:44 826
220 Jan Willem   Doelman 12:46 825
266 Matti   Paping 12:55 822
224 Robert van der Meer 12:59 821
279 Hans van Veen 13:04 819
255 Jaap van den Akker 13:06 818
272 Sing   Dekker 13:09 817
228 Jan-Henk de Vast 13:10 817
276 Ad van Marrewijk 13:50 804
230 Jan   Vermeer 14:08 798
242 Karin   Troost 14:12 796
283 Marco   Tuitel 14:22 793
232 Pieter   Spuij 14:24 792
241 Cindy de Haas 14:27 791
270 Sandra van Dongen 14:28 791
262 Jim de Wijs 14:35 789
217 Rob   Hoogendoorn 14:36 788
231 Trees   Groenewegen 14:38 788
271 Heidi van der Does 14:39 787
226 Ron   Veldhoen 14:41 787
222 Linda   Lansbergen 14:49 784
223 Ellen   Veldhoen 15:03 779
277 Leo    Kleijwegt 15:19 774
246 Petra   Sluijter 15:24 772
250 Sanne   Verkade 15:37 768
281 Patricia   Breeman 15:40 767
264 Paula van der Vaart 15:45 765
256 Stella   Dekker 15:48 764
282 Sjaak van Houten 16:08 758
234 Karin   Korpel 16:15 755
273 Annie   Buitelaar 16:32 750
239 Arlet   Dechering-Odijk 16:35 749
260 Liane de  Koning 16:58 741
278 Theo van  Vliet 17:03 739
280 Anja van der Meijs-van Dijk 17:20 734
257 Janneke van Leeuwen 17:35 729
237 Sasja   Stolk 17:45 725
249 Adrie    Kalkman 17:46 725
235 Wilma   Buitelaar 17:55 722
259 Sandy van der Burgh 17:55 722
269 Daisy   Ton 18:35 709
267 Frans de Bruijn 18:41 707
261 Therry   Hanemaayer 18:54 702
268 Marja   Makkinga 19:59 681
donderdag, 30 april 2009 00:00

Oase loop 10km

Start nr Naam   Woonplaats Vereninging Tijd
322 Van Veldhooven 1e De Lier Olympus 33.38
640 Gerard de Lange 2e Maassluis AV Waterweg 34.24
227 Ron van de Berg 3e Maassluis AV Waterweg 35.17
669 Jelle Zwinkels Olympus 36.09
633 Peter van Marrewijk Den Haag AV '40 36.20
239 Hans Middelburg Naaldwijk Olympus 36.40
249 Paul de Koning Maasland Thof Running 37.37
280 Robbert Tinneveld s-Gravenzande Olympus 37.57
263 Nico van de Berg Naaldwijk Olympus 38.24
250 Martin Berns Maassluis AV Waterweg 38.44
169 Marcel van de Water Maassluis AV Waterweg 38.46
192 Barry Dekkers Hoek van Holland 38.48
317 Marianne Goijert 1e D Monster Haag Atletiek 39.24
216 Ilona Lievaart 2e D s-Gravenzande Olympus 40.00
221 Erik Lagraauw Maassluis 40.10
266 Salvatore Dessi Maasland Thof 40.18
321 Paul Jansen De Lier Olympus 40.24
232 Ronald van Steeg Maassluis 40.28
262 Henk Vollebregt Rijswijk Olympus 41.02
223 Roy Kapelle Maasland ODO 41.07
312 Frank de Bie Maassluis AV Waterweg 41.09
296 Johan van Velden s-Gravenzande Santini Runners 41.15
275 Jaco Stolze s-Gravenzande Olympus 41.31
674 M. Mader Schiedam AV Waterweg 41.33
225 Koen Boekestijn Maasland 41.41
234 Anneke Starrenburg 3e D Honselersdijk Olympus 42.00
659 Fred Louter Maasland Thof Running 42.07
315 Martin den Hamer Vlaardingen AV Waterweg 42.44
643 Dick Valk De Lier 42.45
676 Peet Koornneef Maasdijk Olympus 42.57
168 Arthur Davidse Maasland Thof Running 42.58
274 Bert Vreugdenhil Naaldwijk Olympus 43.00
246 Jacqueline Nell Maasland Thof Running 43.25
663 Gerard Buitelaar De Lier Liers Road Runners 43.30
646 Dennis van de Worp Maassluis TVR 43.42
276 Leo Boekestijn De Lier Lierse Road Runners 43.44
638 Aad Zwinkels Olympus 43.46
230 Edwin van Kersbergen Maasland 44.03
242 Cees Duijndam Wateringen Olympus 44.05
306 Rob v.d. Hoeven Maasland 44.09
294 Peter Weijer s-Gravenzande Olympus 44.23
295 Zeeg Brienen s-Gravenzande Olympus 44.29
253 Wout Verkade Maasland Thof Running 44.33
243 Simon Pleijser Maassluis AV Waterweg 44.35
645 Peter Noordam Maassluis AV Waterweg 44.37
635 Ron Switzar Naaldwijk Olympus 45.02
233 dhr Hoogenboom Naaldwijk Olympus 45.05
335 Ruud Schrijver Schipluiden De Hardloper 45.08
226 Angeli de Koning Maasland Thof Running 45.14
300 André Pellikaan s-Gravenzande Olympus 45.17
297 B. van Loenen Maasdijk HV Rust Wat 45.20
198 Ellen Grimbergen Naaldwijk Olympus 45.23
662 Alex Bruckner De Lier Olympus 45.26
636 Sebastiaan Philippa Monster 45.30
672 Peter Fortuin Maassluis AV Waterweg 45.59
279 Eite Slootheer Maassluis AV Waterweg 46.02
241 Tres Duijndam Wateringen Olympus 46.05
314 Mariska Nederpel Den Hoorn De Hardloper 46.08
631 Leo Heijdra Schipluiden De Hardloper 46.17
289 José Stolze De Lier Olympus 46.18
644 Edwin van der Wilk Honselersdijk Olympus 46.54
186 Philip van Dongen Maasland Thof Running 46.58
632 Kees Vreugdenhil Maassluis Olympus 46.59
195 Matti Paping Maassluis Thof Running 47.08
648 Ferry Blonk Klompendorp 47.13
235 Anthoinette Kamermans Honselersdijk Olympus 47.20
191 Arie van den Akker Maasland Thof Running 47.30
637 Richard Poot s-Gravenzande 47.33
175 Freek Wierda Maasland Thof Running 47.36
671 Peet Jansen Maasland AV Waterweg 47.40
333 Michel Riolder Schipluiden De Hardloper 47.43
214 Matthieu van de Lee Maasland Thof Running 47.50
180 Geri van Winssen Maasland Thof Running 48.02
179 Jan Henk de Vast Maasland Thof Running 48.04
177 Hans van Veen Maasland Thof Running 48.05
343 Rob Prins Maassluis AV Waterweg 48.13
218 Marc Steigenga Maasland 48.17
272 Peter Spoelstra Maassluis Thof Running 48.20
273 L. v.d. Made Vlaardingen 48.24
675 Frank v.d. Berg s-Gravenzande 48.28
677 Peter van Dijk Maasdijk Olympus 48.34
190 Jaap van den Akker Maasdijk Thof Running 48.39
328 Hans Rensen Schipluiden De Hardloper 48.41
172 Henry van Willigen Maasland Thof Running 48.45
240 Cor Boon Maasland