woensdag, 01 mei 2013 19:35

Uitslag Kroningsloop 2013

Volledige uitslag

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kinderen t/m 9 jaar:

Jongens:                                                         Meisjes:

  1. Sander Offeringa 4.59                               1. Eva Dijkshoorn 5.28
  2. Tim Vijverberg 5.20                                    2. Fenne de Haas 6.00
  3. Tim van Roest 5.22                                    3. Miloe Post 6.10

 

Kinderen 10 t/m 14 jaar:

Jongens:                                                        Meisjes:

  1. Ruben van Aalst 7.50                                 1. Marinka Suijker 8.55        
  2. Stijn van Wijk 8.08                                       2. Tamar van den Berg 9.12
  3. Niels Scheffers 8.16                                   3. Ilvia Hederik 9.23

10 km

  1. Mike Barsayan 33. 34
  2. Ali Shugul 35.07
  3. Marc Meeder 35.22

 

  1. Carla Ophorst 39.30
  2. Loes Beemsterboer 43.02
  3. Anja van Randwijk 45.25

6 km

  1. Arthur van Dijk 19.37
  2. Tristan Valkenburg 20.49
  3. Henry Havinga 21.11

 

  1. Ilona Lievaart 23.06
  2. Kristel van den Berg 24.19
  3. Ineke van der Zwan 27.37
woensdag, 01 mei 2013 19:23

Uitslag Kroningsloop (Oaseloop) 2013

Nummer Naam tijd Plaats Vereniging Kilometers
323 Arthur van Dijk 19:37:00 Monster Olympus 70 6
342 Tristan Valkenburg 20:45:00 Schipluiden De Hardloper 6
222 Henri Havinga 21:09:00 Delft AV40 6
318 Amriet Oemraw 21:30:00 Bergschenhoek Rotterdam Atletiek 6
301 Joost Zuidgeest 21:39:00 Vlaardingen TVR 6
210 Bob den Hartingh 22:06:00 Vlaardingen Fortuna 6
338 Roeland vanEgmond 22:46:00 Den Haag AV 40 6
236 Ilona Lievaart 23:06:00 Honselersdijk Olympus 70 6
221 Marlo Moedig 24:25:00 Maasland Trif.Fa 6
260 Kristel v.d. Berg 24:28:00 Maassluis Fortuna 6
255 Theo van Vliet 24:35:00 Maasland Thof 6
369 Arjen Zeelenberg 24:56:00 De Lier   6
257 Peter Uilenhoed 25:07:00 Maassluis   6
370 Willem Voogt 25:17:00 Maasdijk   6
264 Walter Vincent 25:26:00 Maasland   6
296 David Kerkhof 25:29:00 Vlaardingen AV Fortuna 6
297 Stijn Uilenhoed 25:30:00 Vlaardingen   6
395 Rob Prins 25:33:00 Maassluis AVW 6
299 Peter Uilenhoed 25:34:00 Vlaardingen AV Fortuna 6
272 Rene Verkade 26:19:00 Maassluis Thof 6
246 Marco v.d. Beukel 26:59:00 Maasland ODO 6
270 Bas Arkesteijn 27:37:00 Schipluiden   6
312 Ineke v.d. Zwan 27:38:00 Maasland Thof 6
295 Richard Ham 27:56:00 Maasland   6
254 Mari Bosboom 27:57:00 Maasland Thof 6
263 Anja van Vliet 28:05:00 Vlaardingen Fortuna 6
262 Rob van Tiel 28:25:00 Schiedam Fortuna 6
407 Rudy de Bloois 28:39:00 Maasland   6
332 Hans Valstar 28:40:00 Naaldwijk Olympus 70 6
233 Joop Terwiel 28:55:00 Schiedam AV Fortuna 6
256 Maarten v.d. Drift 29:07:00 Naaldwijk   6
300 Heidi v.d. Does 29:12:00 Maasland Thof 6
408 Paul Reusink 29:14:00 Maassluis   6
399 Jan van Kleef 29:31:00 Poeldijk   6
328 Peter van Schie 29:53:00 Poeldijk   6
237 Jan Henk de Vast 29:59:00 Maasland Thof 6
280 Danique v.d. Kooij 30:04:00 Maasland   6
322 Piet Koornneef 30:43:00 Maasland   6
247 Lize Dirks 31:31:00 Vlaardingen AV Fortuna 6
223 Naomi Dumaij 31:44:00 Den Hoorn   6
277 Heleen Dingjan 32:08:00 Maasland Thof 6
286 Julian Loef 32:09:00 Maassluis De Hoed 6
287 Roderick de Lange 32:10:00 Maassluis De Hoed 6
403 Lisette Fransen 32:11:00 Maassluis   6
285 Thomas Pruysen 32:18:00 Maassluis De Hoed 6
288 Karlijn ten Kate 33:09:00 Maassluis AVW 6
289 Jordy Lansbergen 33:10:00 Maasland AVW 6
200 Jan van der Vaart 33:25:00 Maasland   6
224 Nathalie v.d. Luit 33:48:00 Maasland   6
220 Cees de Vast 33:49:00 Maasland   6
360 Johan Dennis 34:12:00 Rijswijk Bertus 6
228 Jelle Broekstra 34:22:00 Maasland   6
203 Marja van Trigt 35:17:00 Maasland Thof 6
365 Nell Eichhorn 35:28:00 Maassluis AVW 6
363 Eveline van Zanten 35:33:00 Maassluis AVW 6
274 Vera Poot 35:56:00 Maasland ODO 6
258 Alice Starrenburg 36:12:00 Maassluis AVW 6
231 Veerle v.d. Son 36:47:00 Maasdijk   6
232 Meijdert v.d. Son 36:50:00 Maasdijk   6
217 Wilma Buitelaar 37:11:00 Maasland Thof 6
218 Ilse Ruitenburg 37:11:00 Maasland   6
283 Debbie Coster 37:54:00 Maasland   6
284 Martine v.d. Sar 37:54:00 Maasland   6
309 Yvonne van Aalst 38:05:00 Maasland   6
281 Jelie Posch 38:36:00 Schiedam   6
298 Kassandra Pool 38:43:00 Den Hoorn   6
314 Roland Gruszecki 39:12:00 Rotterdam   6
362 Lantinga 39:26:00 Maassluuis AVW 6
202 Mike Rattink 39:27:00 Maasland Thof 6
282 Paula Schouten 39:48:00 Vlaardingen AVW 6
259 Nel Bosschaart 40:28:00 Maasland   6
253 Rene v.d. Linden 42:33:00 Maasland   6
308 Simone Dubbeld   Maasland  

6

Nummer Naam tijd Plaats Vereniging Kilometers
325 Mike Barsaiyan 33:34:00 Gravenzande Olympus 70 10
320 Ali Shugul 35:06:00 Rotterdam Rotterdam Atletiek 10
329 Marc Meeder 35:18:00 Schiedam, AVW 10
261 Ron v.d. Berg 35:24:00 Maassluis AVW 10
324 Jan v.d. Meer 35:29:00 Poeldijk Olympus 70 10
380 Michel de Maat 35:36:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
317 Gerard Droog 35:57:00 Rotterdam Rotterdam Atletiek 10
304 Jan van Hoeven 36:22:00 De Lier Olympus 70 10
400 Paul de Koning 37:01:00 Maasland Thof 10
319 Erwin Koens 37:02:00 Rotterdam Rotterdam Atletiek 10
279 Vincent Jansen 38:49:00 Schiedam   10
379 Bram van Paassen 39:13:00 De Lier Olympus 70 10
364 Carla Ophorst 39:29:00 Honselersdijk   10
404 Postcode 2691 VS 40:01:00 nr. 47   10
306 Jacob Anema 40:29:00 Maasland Thof 10
207 Edwin van Kersbergen 40:30:00 Maasland Thof 10
406 Rob van Noordt 40:57:00 Monster Olympus/Thof 10
353 Henk Vollebregt 41:26:00 Rijswijk Olympus 70 10
266 Gerbrand Quak 41:30:00 Maasland   10
358 Dennis v.d. Worp 42:07:00 Maasland TV Rijnmond 10
310 Ronald van Mil 42:13:00 Maasland Thof 10
245 Loes Beemsterboer 42:56:00 Delft   10
405 John van Marrewijk 42:59:00 De Lier Thof 10
276 Jeroen Ruijgrok 43:10:00 De Lier   10
327 Aad van Schie 43:13:00 Honselersdijk Olympus 70 10
242 Ronald Tertoolen 43:22:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
368 Wim Heijblom 43:31:00 Maasland AV Fortuna 10
389 Ridwan Alblas 43:35:00 Maassluis Thof 10
355 Rijk Willemsen 43:37:00 Honselersdijk Ophorst Runners 10
267 Hugo v.d. Berg 44:05:00 Naaldwijk   10
413 Ronald Hoogendoorn 44:16:00 Naaldwijk Olympus 70 10
401 Edwin vd Knaap 44:20:00 Maassluis AVW 10
394 Joop Verkade 44:22:00 Maassluis   10
275 Renato Fa 44:23:00 Maasland   10
344 Aad van Ruijven 44:23:00 Poeldijk Olympus 70 10
292 Philip van Dongen 44:28:00 Maasland Thof 10
397 Eite Slootheeer 44:34:00 Maassluis AVW 10
291 Dick Valk 44:38:00 De Lier   10
398 Hilair Zwinkels 44:40:00 Wateringen Olympus 70 10
373 Werner vd Hoek 44:41:00 Maassluis AVW 10
265 Bas van Loenen 44:42:00 De Lier   10
386 Frank de Bie 44:51:00 Maassluis AVW 10
235 Jeroen v.d.Linde 44:52:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
290 Rob van Woerden 44:53:00 Maasland   10
387 Bert Pellikaan 44:54:00 Maassluis AVW 10
209 Mark de Kok 44:56:00 Maasland Thof 10
402 Rinie van Marrewijk 45:10:00 Kwintsheul Olympus 70 10
251 Anjo van Randwijk 45:28:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
216 Bob v.d. Hoeven 45:29:00 Maasland   10
241 Arne van Aalst 45:30:00 Strijen   10
391 Robert Fernig 45:31:00 Maassluis   10
305 Stephan vd Burgh 45:44:00 Maasland Thof 10
371 Jose Stolze 45:48:00 De Lier Olympus 70 10
346 Fred Westeijn 46:00:00 Vlaardingen Fortuna 10
239 Wout Verkade 46:04:00 Maasland Thof 10
336 Henk Hoks 46:26:00 Vlaardingen Fortuna 10
385 Peet Jansen 46:27:00 Maasland AVW 10
350 Eric Klok 46:31:00 Maassluis   10
268 Martin Bergeman 47:01:00 Hoek van Holland   10
234 Wilma v.d.Linde 47:19:00 Maassluis AV Fortuna 10
311 Matti Paping 47:28:00 Maasland Thof 10
337 Jan Louter 47:30:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
341 Andre Arbman 47:30:00 Bergschenhoek   10
229 Arie Vreugdenhil 47:34:00 Maasland Thof 10
316 Roland v.d End 47:49:00 Maasland Thof 10
378 Koos Fransen 47:56:00 De Lier Olympus 70 10
294 Hans Rensen 47:57:00 Schipluiden De Hardloper 10
381 Jacco vd Hoeven 48:04:00 Maasland Thof 10
240 Erik van Duijnen 48:08:00 Maasland   10
250 Marc Steigenga 48:09:00 Maasland   10
226 Robert v.d Meer 48:10:00 Maasland Thof 10
213 C.P. Boon 48:31:00 Maasland   10
248 Stijn Jansen 48:33:00 Oosterhout   10
335 Janny vanBommel 48:48:00 Naaldwijk   10
388 Leon Poot 49:00:00 De Lier   10
307 Eric Harkink 49:12:00 Amersfoort   10
273 Arthur Davidse 49:13:00 Maasland Thof 10
334 Anthoinette Kamermans 49:19:00 Honselersdijk Olympus 70 10
361 Peter van Dijk 49:30:00 Maasdijk Olympus 70 10
412 Gerard vd Enden 49:53:00 Gravenzande   10
343 Gilbert Post 50:04:00 Maassluis AVW 10
205 Peter de Bruijn 50:05:00 Maasland Thof 10
359 Arie Vliegenthart 50:07:00 Maassluis   10
238 Just de Wit 50:08:00 Maasland   10
219 Kees van Dorp 50:19:00 Maasland   10
349 Jana Ilieva 50:25:00 Delft   10
333 Toke van Ruijven 50:35:00 Kwintsheul Olympus 70 10
214 Peter Spoelstra 50:48:00 Delft TVR 10
354 Leo Boekesteijn 51:03:00 De Lier Lierse Roadrunners 10
393 Henry vd Vegt 51:04:00 De Lier Lierse Roadrunners 10
302 Jolanda Ammerlaan 51:09:00 Maasland Thof 10
396 Ed Gram 51:39:00 Honselersdijk Olympus 70 10
367 Fred Lantinga 52:06:00 Maassluis AVW 10
414 Korstanje P. 52:33:00 Maassluis AVW 10
411 A. van Zeijl 52:53:00 Naaldwijk   10
376 Wim Boekesteijn 52:54:00 De Lier   10
278 Xander Krielen 53:10:00 Maasland   10
227 Jan Willem Doelman 53:13:00 Maasland Thof 10
410 Leo Bruinaars 53:20:00 Hellevoetsluis   10
409 Willemes 53:38:00 Hellevoetsluis   10
348 Geer Jansen 53:43:00 Maasland Thof 10
375 Joke Rietdijk 53:48:00 Maassluis AV Fortuna 10
382 Marja Heijdra 54:00:00 Maasland Thof 10
252 Sandy v.d. Burgh 54:01:00 Maasland Thof 10
201 Pleun Quak 54:02:00 Maasland   10
269 Trudy Regout 54:03:00 Maasland Thof 10
374 Wim Hanemaaijer 54:10:00 De Lier Olympus 70 10
249 Mariel Korpel 54:35:00 Maasland   10
315 Walter de Ling 54:45:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
366 Paul Boogh 54:58:00 Maassluis AVW 10
352 John Ammerlaan 55:01:00 Maasland Thof 10
347 Cora Quak 55:02:00 Vlaardingen Fortuna 10
211 Harry van Zevenbergen 55:03:00 Maassluis AVW 10
313 Mirek Gruszecki 55:30:00 Rotterdam   10
390 Gerard Stoevelaar 56:05:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
383 Rob Spaans 56:06:00 Monster Olympus 70 10
345 Molendijk 56:34:00 Maassluis AVW 10
244 Martin van Walsum 56:40:00 Maasland   10
204 Suzanne Fa 57:08:00 Maasland Thof 10
243 Remy Tertoolen 57:09:00 Vlaardingen AV Fortuna 10
356 Jack Budding 57:11:00 Vlaardingen   10
357 Jan v.d. Meijs 57:11:00 Maassluis AV Fortuna 10
293 Simon Pleijsier 57:44:00 Maassluis AVW 10
212 Bert Baur 58:54:00 Schiedam Fortuna 10
321 Jan de Bloois 59:06:00 Maasland   10
230 Saskia van Buuren 59:53:00 Maassluis Thof 10
215 Marianne de Jonge 60:01:00 Noordwelle Deltasport 10
377 Peter de Valois 60:03:00 Zoetermeer   10
372 Sjaak de Vries 61:23:00 Maassluis AVW 10
351 Aad van der Noort 61:27:00 Den haag Haag Atletiek 10
339 Henk Lansbergen 62:45:00 Honselersdijk   10
326 Jan van Holstein 62:46:00 Rotterdam   10
392 Jeannette vd Lugt 63:05:00 De Lier Lierse Roadrunners 10
206 Chantal van Vliet 63:27:00 Maasland Thof 10
208 Amy Visser 63:28:00 Maasland Thof 10
225 Cecile v. Steekelenburg 64:19:00 Thof   10
330 Marja Vijfvinkel 64:52:00 Maassluis AVW 10
331 Aad Vijfvinkel 64:53:00 Maassluis AVW 10
271 Sigrid Matla 65:28:00 Schiedam AV Fortuna 10
303 Gerard Rolff 66:53:00 Gravenzande AV Fortuna 10
340 Andre Pellikaan   Gravenzande Olympus 70 10
384 Monique Hogervorst   Wateringen Olympus 70 10
zaterdag, 13 april 2013 12:46

5km Testloop 9-4-13

5 km Testloop 9-4-13
Stephan van der Burgh 0:22:07
Philip van Dongen 0:24:15
Ronald van de End 0:23:25
Edwin van Kersbergen 0:20:09
Matthieu van der Lee 0:22:14
Vincent   Rolvers 0:22:02
René   Verkade 0:21:58
Wout   Verkade 0:22:30
Arie van den Akker 0:23:19
Sandy van der Burgh 0:26:10
Janine van Dijk 0:25:10
Petra   Eigenraam 0:26:28
Martin   Haring 0:24:08
Bram   Heijdra 0:23:10
Marja   Heijdra 0:25:12
Nancy de Kok-van der Bogert 0:25:16
Linda   Lansbergen 0:25:10
Frans   Plieger 0:25:17
Trudy   Regout 0:24:50
Marco   Tuitel 0:23:01
Ellen   Veldhoen-Zeegers 0:25:11
Miranda   Bierkens 0:26:58
Hans   Bogert 0:25:16
Saskia van Buuren 0:28:12
Leo   Fransen 0:25:48
Geer   Jansen 0:26:35
Rianne van de Kamp 0:27:04
Ron van Leeuwen 0:29:12
Lyzette van der Marel 0:27:18
Cecile   Stekelenburg 0:29:49
Marco   Valkenburg 0:25:17
Jan Henk de Vast 0:26:57
Margreet   Wiltenburg 0:28:45
Wendy   Zuur 0:26:15
Suzanne   Fa 0:28:15
Edwine de Bruijn 0:31:10
Harry van Buyten 0:28:53
Martien   Kardol 0:33:05
Caroline van Keulen 0:33:05
Joyce   Leijendekkers 0:30:03
Julie   Louter 0:30:54
Marja   Makkinga 0:35:00
Mike   Rattink 0:33:05
Chantal van Vliet 0:29:59
Amy   Visser 0:30:00
woensdag, 12 december 2012 09:14

5km Testloop 11-12-12

5km Testloop 11-12-2012
Frans Louter 0:19:59
Michel de Maat 0:19:59
Nico Haring 0:20:23
Edwin van Kersbergen 0:20:50
Johan Verzijden 0:20:54
Siem van der Vaart 0:20:58
Burt Aurik 0:21:05
Hans Vermeer 0:21:43
Jacco van der Hoeven 0:22:10
Philip van Dongen 0:22:37
Tamara Kleijwegt-Jonkman 0:22:38
Matti Paping 0:22:56
Jacco van Buuren 0:23:31
Arthur Davidse 0:24:15
Jan Vermeer 0:24:24
Ineke Halve-Elbers 0:24:30
Paul de Koning 0:24:35
Karin Ammerlaan 0:24:35
Heidi van der Does 0:24:57
Wenno Wagenaar 0:25:07
Paula van der Vaart 0:26:34
Marja Heijdra 0:26:40
Petra Eigenraam 0:26:54
Miranda Bierkens 0:26:55
Wilma Buitelaar 0:27:04
Pieter Spuij 0:27:04
Geer Jansen 0:27:24
Ron van Leeuwen 0:28:01
Helma Vermeer 0:28:13
Ramona Klem 0:28:18
Lyzette van der Marel 0:28:28
Amy Visser 0:28:31
Roland Euwe 0:28:31
Amanda Mos 0:28:31
Martien Kardol 0:28:31
Sandra van der Eijk 0:29:13
Saskia van Buuren 0:29:23
Edwine de Bruijn 0:29:59
Chantal van Vliet 0:30:30
Julie Louter 0:31:13
Henriette Wierda 0:31:23
Caroline van Keulen 0:31:47
Eric Scheffers 0:34:17
Marja van Trigt 0:34:42
Mike Rattink 0:35:23
Ellen van der Sluis 0:35:25
Ellen Bartels 0:36:21
Marja Makkinga 0:36:21
donderdag, 08 november 2012 18:05

5 km Testloop 8-11-12

5km 8-11
Paul de Koning 0:18:43
Rob van Noordt 0:19:29
John van Marrewijk 0:19:30
Frans   Louter 0:19:55
Edwin van Kersbergen 0:20:08
Theo van Vliet 0:20:55
Johan   Verzijden 0:20:56
Arne van aalst 0:21:16
Jaap van den Akker 0:21:34
Salvatore   Dessi 0:21:36
Mark de Kok 0:21:38
Matthieu van der Lee 0:21:57
René   Verkade 0:22:02
Jacco van Buuren 0:22:03
Frans   Plieger 0:22:30
Arie van den Akker 0:22:34
Jacqueline   Nell 0:22:37
Tamara   Kleijwegt-Jonkman 0:22:38
Freek   Wierda 0:23:26
Ronald van Veen 0:23:39
Thérèse   Vreugdenhil 0:23:45
Ineke van der Zwan 0:23:51
Tineke den Oudsten 0:24:05
Karin   Ammerlaan 0:24:39
Jan   Vermeer 0:24:51
Sandy van der Burgh 0:24:57
Linda   Lansbergen 0:25:25
Gerard   Kerkhof 0:25:27
Ellen   Veldhoen-Zeegers 0:25:28
Carline   Verkade 0:25:31
Stella   Dekker 0:25:36
Petra   Kerkhof 0:26:16
Paula van der Vaart 0:26:40
Janneke van Leeuwen 0:27:18
Marco   Valkenburg 0:27:26
Patrick   Geene 0:27:32
Gonnie de Raadt 0:27:38
Lyzette van der Marel 0:27:38
Heleen   Post-Dingjan 0:27:40
Wilma   Buitelaar 0:27:58
Ron van Leeuwen 0:28:02
John   Vogels 0:28:04
Robert van den Berg 0:28:28
Rob   Hoogendoorn 0:28:31
Margreet   Wiltenburg 0:29:23
Harry van Buyten 0:29:32
Geer   Jansen 0:29:40
Liane de Koning 0:29:41
Leo   Ham 0:29:44
Paul   Davids 0:30:08
Amy   Visser 0:30:12
Margreet   Poot 0:30:21
Sylvia de Vos 0:30:29
Helma   Vermeer 0:30:43
Jeroen de Raadt 0:31:03
Julie   Louter 0:31:22
Chantal van Vliet 0:31:46
Trudi van Geest 0:33:06
Lisette van den Akker 0:33:09
Caroline van Keulen 0:33:13
Suzanne van Balen 0:33:49
Saskia van Buuren 0:33:50
Marieke van Kooij 0:34:42
Ellen van der Sluis 0:38:41
zondag, 28 oktober 2012 10:53

Uitslag Etten-Leur 2012

5 KM
Linda Lansbergen 0:24:36 0:24:25
Marco Valkenburg 0:26:44 0:26:25
Miranda Bierkens 0:27:00 0:26:48
Sandra van Dongen-Haring 0:27:01 0:26:49
Patrick Geene 0:27:49 0:27:31
Wilma Buitelaar 0:27:45 0:27:34
John Vogels 0:28:23 0:28:13
Saskia van Buuren 0:30:57 0:29:57
Edwine de Bruijn 0:30:54 0:30:41
Paul Davids 0:31:14 0:31:01
Jan Verkade 0:34:36 0:33:38
Nicolette Wagenaar 0:35:01 0:34:01
Joyce Leijendekkers 0:35:01 0:34:03
Marijke van Kooij 0:35:31 0:34:31
Frans de Bruijn 0:35:59 0:35:02
Tanya Rattink 0:36:43 0:35:42
Mike Rattink 0:37:03 0:36:04
Aafje van Dijk 0:37:05 0:36:05
Vera Poppelier 0:38:10 0:37:09
Ine Vreugdenhil-Poppel 0:38:11 0:37:10
Ellen van der Sluis 0:39:05 0:38:00
10 KM
Frans Louter 0:40:41 0:40:35
Adri Kalkman 0:47:25 0:47:07
Peter de Bruijn 0:49:30 0:48:41
Ineke Halve 0:52:48 0:52:01
Heleen Dingjan 0:58:08 0:56:34
Irma Van Gelderen 0:58:09 0:56:35
Wenno Wagenaar 0:58:09 0:56:35
Petra Sluijter 0:59:26 0:57:47
Petra Haring 1:00:32 0:59:01
Lisette Poot 1:00:34 0:59:01
Jitske Hanemaaijer 1:01:12 0:59:31
Ron van Leeuwen 1:01:20 0:59:40
Helma Vermeer 1:01:31 0:59:51
Therry Hanemaayer 1:02:40 1:00:59
Margreet Wiltenburg 1:03:52 1:02:11
1/2 Marathon
Jacco van der Hoeven 1:46:55 1:46:27
Mark de Kok 1:46:57 1:46:30
Ad van Marrewijk 1:47:01 1:46:34
René Verkade 1:50:55 1:49:23
Sascha den Oudsten 1:57:14 1:55:41
Thérèse Vreugdenhil 1:58:38 1:57:05
Gerda Schilder 1:58:39 1:57:05
Ellen Veldhoen 1:59:09 1:57:37
Theo van Vliet 1:59:10 1:57:37
Tineke den Oudsten 1:59:39 1:58:05
Stella Dekker-Biesheuv 1:59:43 1:58:09
Jan Vermeer 1:59:55 1:58:21
Sandy Van der Burgh 1:59:56 1:58:24
Janine van Dijk 2:00:36 1:59:02
Ron Veldhoen 2:06:24 2:04:52
Nancy de Kok 2:08:45 2:07:12
Janneke van Leeuwen 2:10:56 2:09:24
Marja Heijdra 2:11:43 2:10:10
Gonnie de Raadt 2:11:43 2:10:11
Margreet Poot 2:16:39 2:15:08

zaterdag, 20 oktober 2012 13:29

Dag van Etten-Leur

THOF ATLETEN,

 

Het is zover, de trainingen zitten er bijna op, het is een mooie groep atleten van THOF RUNNING die  op zondag 28 oktober 2012 gaan presteren in Etten-Leur. De atleten hebben zich met een doel opgegeven voor deze loop. De één wil graag het startersproject binnen THOF afsluiten met het lopen van de 5 km, de andere atleet gaat voor een persoonlijk record op de 10 km en de meeste lopers op de halve marathon gaan voor een tijd binnen de twee uur.

Welke afstand er ook door de THOF atleten gelopen gaat worden, het is een hele prestatie, en het gaat zeker een gezellige dag worden in Etten- Leur. 

Aangezien we bijna met een bus vol gaan hebben wij een aantal punten onder elkaar gezet om de dag voor een ieder goed te laten verlopen en nadien met elkaar af te sluiten in de sporthal De Hofstede.

 

Verzamelen   :8.15 uur bij de Sporthal de Hofstede te Maasland.
Instappen :Bij het instappen van bus gaarne  € 10,00 betalen. Gaarne gepast.
:Mobiele telefoonnummer doorgeven  aan ons i.v.m  jullie bereikbaarheid.
Vertrek   :8.30 uur van de bus richting Etten-Leur
Aankomst  :9.30 uur  De Nieuwe Nobelaer  A. van Berchemlaan2 te Etten-Leur.
Verkleden   :In de Nieuwe Nobelaer.
Warming UP  :per afstand gezamenlijk?
Wedstrijd   :10.45 uur  Start  5   km.
:11.30 uur  Start 10  km.
:14.00 uur  Start 21  km.
Opfrissen  :In de Nieuwe Nobelaer.  A. van Berchemlaan2 te Etten-Leur.
Zie verder ”onder informatie” op de website van www.marathonbrabant.nl.
Kleding :neem droge kleding mee voor na de wedstrijd.
:neem een regenponcho mee
Eten :zorg voor voldoende eten en drinken
Startnummer  :schrijf of plak achter op je startnummer het volgende mobiele nummer. Vergeet dit niet.
Theo  06- 53 54 04 87   ( lopers 10  km)
Ron    06- 51 14 04 95   ( lopers  5  km)
Petra  06- 50 51 76 27   ( lopers 21  km)
Winkelen  :Na of voor de prestatie is het winkelcentrum geopend.
Verzamelen :16.45 uur De Nieuwe Nobelaer  A. van Berchemlaan 2 te Etten-Leur.
Vertrek :17.00 uur van de bus richting Maasland
Aankomst :18.00 uur bij de Sporthal de Hofstede te Maasland.
Eten  :In de Sporthal de Hofstede kan er nog gezellig nagepraat worden onder het genot
van een drankje met eventueel iets te eten.  Wel voor eigen rekening.

          .

                          :                                 

Tot zondag 28 oktober 2012.

 

Theo en Ron.                                                                                                                                                                   

 

  

 

De volgende gezellige mensen gaan al mee:

 

 

 

  

 

 

 

dinsdag, 15 mei 2012 16:10

Maaslandse Estafette Loop

20km  
pos Naam Tijd
1e Dreamteam 1:30:43
2e Walk & Talkies 3 1:31:08
3e Walk & Talkies 1 1:44:21
4e Walk & Talkies 2 1:44:36
5e Team Slipstream 1 1:46:28
6e Lamadige 1:47:17
7e Running Girls 1:48:16
8e Team de Bruin 2:03:18
25km  
Pos Naam Tijd
1e Mama loopt toch niet zooo snel… 1:43:58
2e Bij gelegnheid 1:48:29
3e Win 2 1:50:08
4e Test 1:54:05
5e Win 1 1:57:58
6e Mixed Up 2:09:08
7e Team Slipstream 2 2:09:17
8e EsCaAnNa 2:42:06
30km  
pos Naam Tijd
1e Haze Dream Team 1:42:43
2e t Derde Beentje 2 1:43:00
3e t Derde Beentje 1 1:48:43
4e AVW Rapido 1:53:27
5e De Quikies 1:59:20
6e Doelloze Zondagmogen Groep 2:00:30
7e AVW 1 2:01:53
8e Fugro 2:07:46
9e AVW XXX 2:10:28
10e 4-tal 2:14:21
11e Pizza Quatro Stagioni 2:21:57
12e Gho-Even 2:24:20
13e Herstellen op de Fiets 2:24:31
14e Team Slipstream 3 2:33:26
15e Jaap en de vrolijke Meiden 2:46:21
20km  
pos Naam Tijd
1e Dreamteam 1:30:43
2e Walk & Talkies 3 1:31:08
3e Walk & Talkies 1 1:44:21
4e Walk & Talkies 2 1:44:36
5e Team Slipstream 1 1:46:28
6e Lamadige 1:47:17
7e Running Girls 1:48:16
8e Team de  Bruin 2:03:18
25km  
Pos Naam Tijd
1e Mama loopt toch niet zooo snel…LL 1:43:58
2e Bij gelegnheid 1:48:29
3e Win 2 1:50:08
4e Test 1:54:05
5e Win 1 1:57:58
6e Mixed Up 2:09:08
7e Team Slipstream 2 2:09:17
8e EsCaAnNa 2:42:06
30km  
pos Naam Tijd
1e Haze Dream Team 1:42:43
2e t Derde Beentje 2 1:43:00
3e t Derde Beentje 1 1:48:43
4e AVW Rapido 1:53:27
5e De Quikies 1:59:20
6e Doelloze Zondagmogen Groep 2:00:30
7e AVW 1 2:01:53
8e Fugro 2:07:46
9e AVW XXX 2:10:28
10e 4-tal 2:14:21
11e Pizza Quatro Stagioni 2:21:57
12e Gho-Even 2:24:20
13e Herstellen op de Fiets 2:24:31
14e Team Slipstream 3 2:33:26
15e Jaap en de vrolijke Meiden 2:46:21
maandag, 05 maart 2012 11:54

SOScoin

soscoin

 

Bedankt voor je bestelling, je ontvangt een email ter bevestiging.

Indien je geen email ontvangt, dan kan het zijn dat je het e-mailadres niet goed hebt ingevuld.

Neem dan contact op met de PR commisie via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


vrijdag, 24 februari 2012 13:25

Latitude test

<!-- Google Public Location Badge -->
<iframe src="/http://www.google.com/latitude/apps/badge/api?user=-61302469276;api?user=-6136459245306569234&type=iframe&maptype=roadmap" width="180" height="300" frameborder="0"></iframe>
<!-- To disable location sharing, you *must* visit https://www.google.com/latitude/apps/badge and disable the Google Public Location badge. Removing this code snippet is not enough! -->

Komende trainingen

Op het programma staat:


Bekijk het schema